O nas

Poznaj naszą firmę

Firma Interim Logistyka Zaopatrzenia funkcjonuje i nieustannie rozwija się od 2021 roku. W tym czasie zdobyliśmy bogate doświadczenie w logistyce zaopatrzenia.
Zbudowaliśmy renomę zaufanego partnera dla wielu klientów. Obsługujemy zarówno małe lokalne firmy, jak i wielkie międzynarodowe korporacje.

Zapewniamy profesjonalną obsługę w zakresie kompleksowych rozwiązań logistycznych, w tym organizacji transportu drogowego krajowego i międzynarodowego, oraz kontenerowego.

Proponujemy jasne i przejrzyste warunki współpracy, które gwarantują pewność i bezpieczeństwo. Uwzględniamy potrzeby i oczekiwania naszych partnerów i proponujemy im najlepsze rozwiązania szyte na miarę.

0 +
Zadowolonych klientów
0 +
Pracowników
0 +
Lat na rynku

Jaką INTERIM ma misję?

Naszą misją jest zapewnienia ciągłości operacyjnej naszych Klientów przez dostarczanie wiedzy i optymalnych rozwiązań logistycznych. Wartość dodaną dla naszych Partnerów tworzymy poprzez realizację procesów logistycznych, stawiając na kompleksowe i elastyczne usługi stworzone jako efektywniejsza i bardziej ekonomiczna alternatywa dla własnych działań.

Jaką mamy wizję?

Chcemy być postrzegani jako niezawodny i wszechstronny Partner dostarczający usługi logistyczne szyte na miarę.

Wartości, którymi kierujemy się na co dzień:

  • rzetelność i podejmowanie decyzji w oparciu o naszą wiedzę ekspercka i doświadczenie;
  • odpowiedzialność oraz świadomość planowanych działań, które prowadzą do realizacji określonych celów, uwzględniając wszystkie ryzyka i możliwości;
  • zaangażowanie i praca zespołowa, która gwarantuje sukces.
  • tworzymy kulturę firmową opartą na samodoskonaleniu się i podnoszeniu kompetencji każdego pracownika, stale poszukujemy nowych rozwiązań.